Ваші запитання, наші відповіді

Які спеціальності ви пропонуєте у вашому освітньому закладі?

Коледж пропонує широкий спектр спеціальностей для студентів. Прийом на навчання проводиться за спеціальностями (спеціалізаціями, предметними спеціальностями) відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 762). Прийом вступників на навчання проводиться на конкурсні пропозиції, які самостійно формує коледж відповідно до наявних ліцензій, та вносить до ЄДЕБО у визначені строки. Спеціальності на які здійснюється набір у 2024 році:

Вимоги до вступу у коледж.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати фахову передвищу освіту в державних і комунальних закладах освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів фахової передвищої освіти, якщо вони не здобули фахову передвищу освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста впродовж восьми попередніх років за кошти державного або місцевого бюджету. Це обмеження не застосовується до учасників бойових дій та вступників до військових коледжів сержантського складу і фахових коледжів із специфічними умовами навчання.
Особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти, не можуть вступати для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі БСО.

Особи, які здобувають фахову передвищу освіту, мають право на здобуття освіти одночасно за декількома освітньо-професійними програмами у закладі фахової передвищої освіти, а також у декількох закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої (вищої) освіти за різними формами здобуття освіти, за умови отримання тільки однієї освіти за кошти державного або місцевого бюджету.

Не допускається одночасне навчання: за двома чи більше освітньо-професійними програмами денної та/або дуальної форми здобуття освіти; за двома чи більше спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, рівнями, ступенями, формами здобуття освіти) за кошти державного або місцевого бюджету, крім випадків поєднання спеціалізацій (предметних спеціальностей) в одній освітньо-професійній програмі.

Чи є можливість навчатися за кошти державного бюджету?

Фінансування підготовки здобувачів освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра здійснюється:

  • за рахунок видатків місцевих бюджетів у державних та комунальних закладах освіти (регіональне замовлення);
  • за кошти фізичних або юридичних осіб (на умовах контракту):
  • за ваучерами.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА КОНТРАКТНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Яка вартість навчання ?

Вартість навчання за контрактною формою (фаховий молодший бакалавр) становить: денна форма навчання 11540 грн.* за один рік; заочна форма навчання 5610 грн. за один рік навчання.

*-вартість навчання зберігається на весь період навчання, 3 роки 10 місяців для вступників на базі БЗСО і 2 роки 10 місяців для вступників на базі ПЗСО або ПТУ.

Чи надаєте ви стипендії для студентів?

Так, коледж надає стипендії для студентів, які проявляють високі академічні досягнення та активну участь у студентському житті. Ми підтримуємо талановитих студентів і надаємо їм можливість отримати фінансову підтримку для навчання.

Яким чином ваш коледж допомагає студентам з підготовки до вступних іспитів чи вступного випробування?

Так, коледж надає можливість перед вступними іспитами пройти курси з української мови, математики та написання мотиваційного листа (вартість 1800 грн. ) За детальною інформацією звертайтеся до віповідального секретаря приймальної комісії Зволь Ірини Сергіївни тел. 095-594-44-86.

Які можливості є для практичного навчання студентів у вашому коледжі?

Навчальні майстерні №1 використовується для набуття студентами навиків із слюсарної, верстатної, деревообробної, електрозварювальної та ковальської справ. На території майстерні також знаходиться лабораторний комплекс по технічному обслуговуванню і ремонту машин та гідрообладнання, а також два бокси для навчальних автомобілів.  

Навчальні майстерні №2 використовується для проходження навчальної практики з водіння автомобілів та дорожніх машин, а також для отримання робітничих професій. Площа майстерень – 3га., будівель – 1014 м2. Обладнаний навчальний клас площею 51 м2, є побутові кімнати майстрів та студентів. У навчальному класі проводяться теоретичні заняття та інструктажі з охорони праці і безпеки життєдіяльності. Клас має куточок з охорони праці, наочні приладдя з будови автомобілів та будівельних машин.

На території майстерень розташовані одинадцять боксів, в яких знаходяться навчальні автомобілі в кількості 5 одиниць та будівельна техніка в кількості 5 одиниць, а також знаходяться пересувна вагон-майстерня ВМ-59, для ТО і ремонту машин, яка обладнана зварювальним апаратом, токарним та заточувальним верстатами.

Кабінети, лабораторії та дільниці майстерень і полігону обладнані відповідно до вимог типового обладнання, естетично оформлені, мають змістовне методичне забезпечення, паспорти, куточки з охорони праці, відповідні план-схеми та інструкції по евакуації, журнали з техніки безпеки.

Для набуття практичних навичок студентами коледжу адміністрація коледжу постійно співпрацює з підприємствами та організаціями у Полтавській області.

Чи є у вас можливість навчання заочно?

Так, є можливість навчання заочно. Ми розуміємо, що багато студентів мають інші зобов’язання або працюють на повну ставку, тому ми пропонуємо гнучкий режим навчання. Заочне навчання дозволяє студентам вивчати матеріал самостійно і приходити на заняття лише для консультацій та іспитів. Це дозволяє студентам здобувати вищу освіту без втрати робочого місця або інших зобов’язань.


Чи надаєте ви місця для проживання у гуртожитку?

В розпорядженні коледжу знаходиться 2 гуртожитки (чоловічий/жіночій) на 275 місць, що дозволяє на 100% забезпечити потребу студентів у житлі.


Чи є у вас можливість проживання у гуртожитку під час вступу?

Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток під час вступу, надання місць у гуртожитку гарантовано для всіх згідно Положення про студентський гуртожиток. Гуртожиток розміщений на відстані 1 км від навчальних корпусів. В гуртожитку є всі необхідні умови для проживання, передбачено 40 місць для поселення абітурієнтів та їх батьків під час проведення вступних випробувань. Гуртожиток коридорного типу, кімнати розраховані для проживання трьох осіб. У гуртожитку функціонують кімнати для занять і відпочинку, душова, приміщення для прання та сушіння одягу, встановлено холодильники для зберігання продуктів. На кожному поверсі є санвузол, кімнати особистої гігієни, та кімнати приготування їжі, обладнані газовими плитами.


Чи є в коледжі програми підтримки для студентів із соціально вразливих категорій?

Так, у коледжі працює Психологічна служба, структурний підрозділ, який у своїй діяльності забезпечує соціальний і психологічний супровід навчально-виховного процесу в коледжі. Основною метою діяльності психологічної служби є підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу.